UITSLAGEN DOGMASTERS CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2017
UITSLAG VAN ZATERDAG 14 OKTOBER 2017 - AGILITY GEVORDERDEN
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE. BEHAALDE PLAATS
MASSÉ KAROLIEN LUNA AG GEVORDERDEN TOT TIJD 06:04
MANGELINCKS LIESBET LEWIS AG GEVORDERDEN 6° TOT TIJD 13:46
VAN PETEGHEM GODELIEVE YJOTI AG GEVORDERDEN TOT TIJD 03:46
DE VIJLDER ROSINE EMMA AG GEVORDERDEN 4° TOT TIJD 06:25
VAN RIJCKEGHEM NATHALIE VICKY AG GEVORDERDEN TOT TIJD 05:49
BOSMANS INGE FRODO AG GEVORDERDEN 5° TOT TIJD 13:46
UITSLAG VAN ZONDAG 15 OKTOBER 2017 - GEHOORZAAMHEID PUPPY KLASSEN + A + B + C
UITSLAG VAN ZONDAG 15 OKTOBER CLUBKAMPIOENSCHAPPEN GEHOORZAAMHEID
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE PUPPY 1-2 BEHAALDE PLAATS
STOCKMAN KATRIEN AIKO PUP 1 KLASSE 1° score 89 / 100
---------------------- ----------- -------------- ------------------
EVERAERT NATHALIE QUINTE PUP 2 KLASSE score 97/100
BLAUWERS PEDRA MILO PUP 2 KLASSE 5° score 91 / 100
QUATACKER DAVID MARLEY PUP 2 KLASSE 4° score 94 / 100
DE MARTEAU INGE OONA PUP 2 KLASSE 8° score 87 /100
DE CLERCQ SOFIE BO PUP 2 KLASSE 9° score 76 / 100
VAN BELLEGEM CARINE U'KITA PUP 2 KLASSE 10°score 68 /100
DE ROOVER SVEN ZORBA PUP 2 KLASSE 5° score 91 / 100
ELLEN VERVAET GIZMO PUP 2 KLASSE 5° score 91 / 100
BAELE MARGO MONA PUP 2 KLASSE 3° score 96/100
FAINGNAERT LAURE QALOU PUP 2 KLASSE 1° score 98/100
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE A BEHAALDE PLAATS
DIRICK NATHALIE LOTJE A KLASSE 3° score 162/200
VAN DE WIELE WILLY INIE A KLASSE 8° score 104 / 200
VAN LIERDE IRIS PAJKA A KLASSE 2° score 168/200
STORRY BEA HAPPY A KLASSE 5° score 155 / 200
VAN HOVE REBECCA MILO A KLASSE 6° score 137 / 200
THOMAS FREDERIK PÂR A KLASSE 1° score 172/200
VAN ACKER GINI MAXI A KLASSE 7° score 129 / 200
ROMBAUT GUEN MILA A KLASSE 3° score 162/200
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE B BEHAALDE PLAATS
BOSMANS INGE FRODO B KLASSE score 134 /250
VAN RIJCKEGHEM NATHALIE VICKY B KLASSE 1° score 213/250
VAN DER MAELE IRIS SPYKE B KLASSE score 164 / 250
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE C BEHAALDE PLAATS
DE VIJLDER ROSINE EMMA C KLASSE 3° score 191/250
VAN PETEGHEM GODELIEVE YJOTI C KLASSE 1° score 234/250
VAN HAUDENHUYSE PETER UTA C KLASSE 2° score 221/250
DE PRIJCK JAN NOLAN C KLASSE 4° score 184 / 250
DE MUNTER GILBERT GUST C KLASSE 5° score 171 / 250
PROFICIAT AAN ALLE DEELNEMERS EN KAMPIOENEN.
ST LINK -> DEELNEMERS CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2017 <-LINK ST
 
UITSLAGEN DEELNEMERS DOGMASTERS CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2017